Kontaktinformasjon til avdelinger, seksjoner og regioner

Publisert 08.06.2018     Sist endret 13.06.2019

Karina Kaupang, fungerende administrerende direktør
E-post: karina.kaupang@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 85 04, mobil: 908 27 879

Terje Bjerkeland, fungerende kommunikasjonsdirektør
E-post: terje.Bjerkeland@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 89 84, mobil: 48 17 13 30

Nina Grøttan, direktør stab virksomhetsstyring
E-post: nina.grottan@mattilsynet.no
Tlf.: 22 77 87 45, mobil: 416 50 181

Avdeling mat

Marie Louise Wiborg, fungerende direktør
E-post: marie.louise.wiborg@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 92 51, mobil: 95 21 68 17

Seksjonssjefer avdeling mat

Nina Krefting Aas, seksjon hygiene og drikkevann
E-post: nina.krefting.aas@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 87 50, mobil: 480 87 640

Merethe Steen, seksjon merking og kvalitet
E-post: merethe.steen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 86 92, mobil: 917 91 770

An-Katrin Eikefjord, fungerende for seksjon fremmedstoffer og EØS
E-post: an-Katrin.Eikefjord@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 78 53, mobil: 952 76 165

Avdeling planter og dyr

Karen Johanne Baalsrud, direktør
E-post: Karen.Johanne.Baalsrud@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 84 41, mobil: 99 16 85 45

Seksjonssjefer avdeling planter og dyr

Torunn Knævelsrud, seksjon dyrevelferd
E-post: torunn.knaevelsrud@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 90 51, mobil: 916 41 457

Anne Marie Jahr, seksjon dyrehelse
E-post: Anne.Marie.Jahr@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 78 89 / 992 75 772

Are Tømmerberg Sletta, seksjon planter
E-post: are.tommerberg.sletta@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 91 36, mobil: 91 60 72 82

Kjetil Berg, seksjon tilsynsutvikling og juss
E-post: kjetil.berg@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 85 09, mobil: 95 99 41 58

Avdeling fisk og sjømat

Elisabeth Wilmann, direktør
E-post: Elisabeth.Wilmann@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 80 55, mobil: 41 23 30 14

Seksjonssjefer fisk og sjømat

Lise Rokkones seksjon sjømat
E-post: lise.torkildsen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 85 96, mobil: 975 90 210

Grethe Bynes, seksjon import og eksport
E-post: Grethe.Bynes@mattilsynet.no
Tlf.  22 77 81 70, mobil: 951 45 358

Friede Andersen, seksjon fiskehelse og fiskevelferd
E-post: friede.andersen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 81 43, mobil: 415 70 535

Avdeling HR og økonomi

Tone Celius, direktør
E-post: Tone.Celius@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 82 25, mobil: 41 80 72 64

Seksjonssjefer HR og økonomi

Cornelia Madsen, seksjon HR, organisasjon og kompetanse
E-post: Cornelia.Madsen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 81 63, mobil: 995 24 051

Wenche Marie Lund, seksjon innkjøp og forretningsdrift
E-post: Wenche.Marie.Lund@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 91 18, mobil: 907 65 521

Bjarne Kolstad Martinsen, seksjon økonomi
E-post: Bjarne.Kolstad.Martinsen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 80 18, mobil: 975 08 345

Bjørg Sletten, seksjon sentralbord og dokumentasjon
E-post: Bjorg.Sletten@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 88 83, mobil: 400 32 162

Avdeling IKT

Per Håvard Pedersen, direktør
E-post: Per.Havard.Pedersen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 83 71, mobil: 908 26 649

Seksjonssjefer IKT

Christian Gihbsson Rosenvinge, seksjon IKT tilsynsløsninger
E-post: christian.rosenvinge@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 89 79, mobil: 901 16 826

Vidar Offigstad, seksjon IKT applikasjonsforvaltning
E-post: vidar.offigstad@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 91 10, mobil: 414 79 425

Tom Kjetil Landgraf, seksjon IKT infrastruktur
E-post: tom.kjetil.landgraf@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 81 08, mobil: 474 63 853

Regioner

Region nord

Region midt

Region sør og vest

Region Stor-Oslo 

Region øst 

Fant du det du lette etter?