Kontaktinformasjon til avdelinger, seksjoner og regioner

Publisert 08.06.2012     Sist endret 08.06.2018

Harald Gjein, administrerende direktør
E-post: harald.gjein@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 88 77, mobil: 905 19 323

Kenneth Vikse, kommunikasjonsdirektør
E-post: kenneth.william.vikse@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 84 78, mobil: 976 85 753

Nina Grøttan, direktør stab virksomhetsstyring
E-post: nina.grottan@mattilsynet.no
Tlf.: 22 77 87 45, mobil: 416 50 181

Avdeling mat

Karina Kaupang, direktør
E-post: karina.kaupang@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 85 04, mobil: 908 27 879

Seksjonssjefer avdeling mat

Nina Krefting Aas, seksjon hygiene og drikkevann
E-post: nina.krefting.aas@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 87 50, mobil: 480 87 640

Merethe Steen, seksjon merking og kvalitet
E-post: merethe.steen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 86 92, mobil: 917 91 770

Marie Louise Wiborg, seksjon fremmedstoffer og EØS
E-post: marie.louise.wiborg@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 92 51, mobil: 95 21 68 17

Avdeling planter og dyr

Karen Johanne Baalsrud, direktør
E-post: Karen.Johanne.Baalsrud@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 84 41, mobil: 99 16 85 45

Seksjonssjefer avdeling planter og dyr

Torunn Knævelsrud, seksjon dyrevelferd
E-post: torunn.knaevelsrud@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 90 51, mobil: 916 41 457

Anne Marie Jahr, seksjon dyrehelse
E-post: Anne.Marie.Jahr@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 78 89 / 992 75 772

Are Tømmerberg Sletta, seksjon planter
E-post: are.tommerberg.sletta@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 91 36, mobil: 91 60 72 82

Kjetil Berg, seksjon tilsynsutvikling og juss
E-post: kjetil.berg@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 85 09, mobil: 95 99 41 58

Avdeling fisk og sjømat

Elisabeth Wilmann, direktør
E-post: Elisabeth.Wilmann@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 80 55, mobil: 41 23 30 14

Seksjonssjefer fisk og sjømat

Lise Rokkones seksjon sjømat
E-post: lise.torkildsen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 85 96, mobil: 975 90 210

Malin Elisabeth Florvåg, seksjon import og eksport
E-post: Malin.Elisabeth.Florvag@mattilsynet.no
Tlf.  22 77 86 11, mobil: 99 36 75 78

Friede Andersen, seksjon fiskehelse og fiskevelferd
E-post: friede.andersen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 81 43, mobil: 415 70 535

Avdeling HR og økonomi

Tone Celius, direktør
E-post: Tone.Celius@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 82 25, mobil: 41 80 72 64

Seksjonssjefer HR og økonomi

Helge Mong, seksjon HR, organisasjon og kompetanse
E-post: helge.mong@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 82 74, mobil: 959 32 111

Wenche Marie Lund, seksjon innkjøp og forretningsdrift
E-post: Wenche.Marie.Lund@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 91 18, mobil: 907 65 521

Bjarne Kolstad Martinsen, seksjon økonomi
E-post: Bjarne.Kolstad.Martinsen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 80 18, mobil: 975 08 345

Bjørg Sletten, seksjon sentralbord og dokumentasjon
E-post: Bjorg.Sletten@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 88 83, mobil: 400 32 162

Avdeling IKT

Per Håvard Pedersen, direktør
E-post: Per.Havard.Pedersen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 83 71, mobil: 908 26 649

Seksjonssjefer IKT

Christian Gihbsson Rosenvinge, seksjon IKT tilsynsløsninger
E-post: christian.rosenvinge@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 89 79, mobil: 901 16 826

Vidar Offigstad, seksjon IKT applikasjonsforvaltning
E-post: vidar.offigstad@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 91 10, mobil: 414 79 425

Sjur Larsen, seksjon IKT infrastruktur og
E-post: sjur.larsen@mattilsynet.no
Tlf. 22 77 78 88, mobil: 907 57 597

Regioner

Region nord

Region midt

Region sør og vest

Region Stor-Oslo 

Region øst 

Fant du det du lette etter?