Kontaktinformasjon til avdelinger, seksjoner og regioner

Publisert 08.06.2018     Sist endret 09.06.2021

Ingunn Midttun Godal, administrerende direktør
E-post: ingunn.midttun.godal@mattilsynet.no

Avdeling brukerdialog og kommunikasjon

Andrea Kilen, direktør avdeling brukerdialog og kommunikasjon

E-post: Andrea.Kilen@mattilsynet.no

Tlf. 22 77 82 32, mobil: 908 78 671

Seksjonssjefer

Monica Acatrinei, seksjonssjef brukerkontakt og arkiv

E-post: Monica.Acatrinei@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 80 38, Mobil:400 82 950

Katrine Benedicte Siebke Hunstad, (fungerende) seksjonssjef digitale kanaler

E-post: Katrine.Benedicte.Siebke.Hunstad@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 80 81, Mobil: 938 02 185

Lars Skjegstad, (fungerende) seksjonssjef kommunikasjon

E-post: Lars.Skjegstad@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 85 65, Mobil: 957 67 288

Avdeling Styring

Tone Celius, (fungerende) direktør avdeling styring

E-post: Tone.Celius@mattilsynet.no

Tlf.: 22 77 82 25 mobil: 418 07 264

Seksjonssjefer

Wenche Berg, (fungerende) seksjonssjef virksomhetsstyring

E-post: Wenche.Berg@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 91 13, Mobil: 991 05 188

Merethe Johanssen, (fungerende) seksjonssjef økonomi

E-post: Merethe.Johanssen@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 91 62, Mobil: 913 63 935

Cornelia Madsen, seksjonssjef HR

E-post: Cornelia.Barbara.Maria.Madsen@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 81 63, Mobil: 995 24 051

Gunhild Jørgensen, (fungerende) seksjonssjef anskaffelser

E-post: Gunhild.Jorgensen@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 81 87, Mobil: 976 75 871

Avdeling regelverk og kontroll

Ole-Herman Tronerud, (fungerende) direktør avdeling regelverk og kontroll

E-post:Ole-Herman.Tronerud@mattilsynet.no

Tlf:22 77 78 11 Mobil: 414 59 845

Seksjonssjefer

Are Tømmerberg Sletta, sekjonssjef planter og innsatsvarer

E-post: Are.Sletta@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 91 36, Mobil: 916 07 282

Lise Rokkones, (fungerende) seksjonssjef fiskehelse og fiskevelferd

E-post: Lise.Charlotte.Rokkones@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 85 96 , Mobil: 975 90 210

Anne Marie Jahr, seksjonssjef dyrehelse

E-post: Anne.Marie.Jahr@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 78 89, Mobil: 992 75 772

Torunn Knævelsrud, seksjonssjef dyrevelferd

E-post: Torunn.Knaevelsrud@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 90 51, Mobil: 916 41 457

Ragnhild Arnesen, (fungerende) seksjonssjef biologisk mattrygghet

E-post: Ragnhild.Margit.Arnesen@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 79 12, Mobil: 478 80 996

Marie Louise Wiborg, (fungerende) seksjonssjef kjemisk mattrygghet

E-post: Marie.Louise.Wiborg@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 92 51, Mobil: 952 16 817

Avdeling juridisk og internationalt arbeid

Elisabeth Wilmann, direktør avdeling juridisk og internasjonalt arbeid

E-post:Elisabeth.Wilmann@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 80 55 Mobil: 412 33 014

Seksjonssjefer

Solveig Bjørnerud Khan, (fungerende) seksjonssjef klagesaksenhet

E-post: Solveig.Bjornerud.Khan@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 91 66, Mobil: 986 62 820

Sebastian Heyerdahl, (fungerende) seksjonssjef rettslige prosesser

E-post: Sebastian.Heyerdahl@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 84 18, Mobil: 957 33 044

Tom Lie Strømme, (fungerende) seksjonssjef grensekontroll og kriminalitet

E-post: Tom.Lie.Stromme@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 90 03

Malin Elisabeth Florvåg, seksjonssjef internasjonalt samarbeid

E-post: Malin.Elisabeth.Florvag@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 86 11, Mobil: 993 67 578

Avdeling utvikling

Per Håvard Pedersen, (fungerende) direktør avdeling utvikling

E-post: Per.Havard.Pedersen@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 83 71, Mobil: 908 26 649

Seksjonssjefer

Ingunn Gråbergsveen, seksjonssjef forretningsutvikling

E-post: Ingunn.Grabergsveen@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 83 47, Mobil: 994 48 810

Hans Kristian Lødøen Gaarden, (fungerende) seksjonssjef analyse

E-post: Hans.Kristian.Gaarden@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 82 24, Mobil: 994 39 957

Ann Kristin Wålengen Falkfjell, (fungerende) seksjonssjef IT-tjenester

E-post:  ann.kristin.falkfjell@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 78 62, Mobil: 971 06 065

Christian Rosenvinge, (fungerende) seksjonssjef applikasjonsutvikling

E-post: Christian.rosenvinge@mattilsynet.no

Tlf: 22 77 89 79, Mobil: 901 16 826

Regioner

Region nord

Region midt

Region sør og vest

Region Stor-Oslo 

Region øst 

Fant du det du lette etter?

Publikasjoner



Publikasjoner