Region midt

Publisert 27.08.2012     Sist endret 09.05.2022

Dekker Trøndelag og Møre og Romsdal.

Kontorsted for regionen: Hamnegata 22, 7714 Steinkjer

Varsle/spørsmål til Mattilsynet?

Klikk her for å varsle oss
Ring 22 40 00 00
, så setter vi deg over til rett avdeling.
Send e-post postmottak@mattilsynet.no, så sender vi til rett avdeling.
 

Regiondirektør

Steinar Westerberg
E-post: Steinar.Westerberg@mattilsynet.no

Regional kommunikasjonsrådgiver / pressetelefon

Ane Ramskjær
E-post: Ane.Ramskjaer@mattilsynet.no
Mobil: 91 57 75 95 (8.00-15.00)
Pressevakt, 46 91 29 10 (15 – 22.00)

Bilder av ledere i Region midt på Flickr 

Avdeling Gauldal

Dekker kommunene Holtålen, Melhus, Midtre Gauldal, Oppdal, Rennebu og Røros.

  • Kontorsted Oppdal: O. Skasliens veg 1, 7340 Oppdal
  • Kontorsted Røros: Tollef Bredals vei 13, 7374 Røros
  • Kontorsted Støren: Moøya 33, 7290 Støren

Avdelingssjef: Ingeborg Stavne
E-post: Ingeborg.Stavne@mattilsynet.no

Avdeling Innherred og Fosen

Dekker kommunene Inderøy, Indre Fosen, Osen, Snåsa, Steinkjer, Ørland og Åfjord.

  • Kontorsted Steinkjer: Hamnegata 22, 7714 Steinkjer
  • Kontorsted Fosen: Råkvågvegen 63, 7113 Husbysjøen

Avdelingssjef: Jan Arild Røkke
E-post: Jan.Arild.Rokke@mattilsynet.no

Avdeling Namdal

Dekker kommunene Flatanger, Grong, Høylandet, Leka, Lierne, Namsos, Namsskogan, Nærøysund Overhalla og Røyrvik.

  • Kontorsted Rørvik: Havnegata 3C, 7900 Rørvik
  • Kontorsted Namsos: Verftsgata 48, 7800 Namsos

Avdelingssjef: John B. Falch
E-post: John.B.Falch@mattilsynet.no

Avdeling Nordmøre og Romsdal

Dekker kommunene Aukra, Aure, Averøy, Gjemnes, Hustadvika, Kristiansund, Molde, Rauma, Rindal, Smøla, Sunndal, Surnadal, Tingvoll, Vestnes.

  • Kontorsted Kristiansund: Wilhelm Dalls vei 50, 6511 Kristiansund
  • Kontorsted Molde: Fabrikkveien 13, 6415 Molde
  • Kontorsted Surnadal: Svartvassvegen 6, 6650 Surnadal

Avdelingssjef: Magne Andreas Cartfjord Mo
E-pot: Magne.Mo@mattilsynet.no

Avdeling Sør-Innherred

Dekker kommunene Frosta, Levanger, Meråker, Selbu, Stjørdal, Tydal, Verdal.

  • Kontorsted Levanger: Helge Ingstads veg 17, 7600 Levanger

Avdelingssjef: Gunnhild Okkenhaug (fungerende)
E-post: Gunnhild.Okkenhaug@mattilsynet.no

Avdeling Sunnmøre

Dekker kommunene Fjord, Giske, Hareid, Herøy (Møre og Romsdal), Sande (Møre og Romsdal), Stranda, Sula, Sykkylven, Ulstein, Vanylven, Volda, Ørsta, Ålesund.

  • Kontorsted Stranda: Sjøgata 20, 6200 Stranda
  • Kontorsted Ørsta: Strandgata 7, 6150 Ørsta
  • Kontorsted Ålesund: Nedre Klokkersundvegen 2, 6015 Ålesund

Avdelingssjef: Kristin Ness
E-post: Kristin.Ness@mattilsynet.no

Avdeling Trondheim og omland

Dekker kommunene Frøya, Heim, Hitra, Malvik, Orkland, Skaun, Trondheim.

  • Kontorsted Hitra: Sentrumsgata 10, 7240 Hitra
  • Kontorsted Trondheim: Otto Nielsens veg 12, 7052 Trondheim

Avdelingssjef: Ivar Eiken
E-post: Ivar.Eiken@mattilsynet.no

Fant du det du lette etter?

Publikasjoner

Les mer



Publikasjoner

Les mer